< O nás >

Slovo úvodem
Zdravím všechny, kteří se probrouzdali internetem až k těmto stránkám. Ať už vás sem zavedl zájem o služby firmy Marketing collegium s.r.o., zvědavost či pouhá náhoda, doufám, že vás tyto stránky se vším, co nabízejí, zaujmou. Jakožto nezúčastněná strana (pokud jako zákazník dokážu být nezúčastněná) jsem byla požádána o vytvoření profilu této firmy. Sama bych tento profil ani profilem nenazvala. Spíš pouhým ohlédnutím a zamyšlením nad firmou prezentující se na těchto webových stránkách.
Co je Marcol?
Ti, které napadlo, že Marcol znamená malá ale rostoucí computerová obchodní legenda, jistě nebyli daleko od pravdy. Ve skutečnosti se jedná o zkrácení obchodního jména firmy Marketing collegium s.r.o.
Trochu z historie
Firma Marketing collegium s.r.o. spatřila světlo světa roku 1999. Jejím otcem se stal Vlastimil Zlámal. Na svém počátku našla útočiště na adrese Komenského 27, Přerov kde ji najdete i dnes.
Co firma nabízí?
Již od začátku svého působení nabízí firma Marketing collegium s.r.o. svým zákazníkům profesionální služby v oblasti výpočetní techniky. Pro ty z vás, co si pod tímto pojmem stěží představí něco konkrétnějšího, bych mohla popsat hned několik stran výčtem věcí, které se daného odvětví nějak týkají (pokud nevěříte navštivte internetový obchod nebo ještě lépe – rovnou si stáhněte ceník). Ve zkratce se však jedná o vše, co jen trochu „zavání“ počítačem. Obaly na CD počínaje, internetovou sítí konče. A když si k prodeji počítačů a jejich komponent a k poskytování internetových a datových služeb přičtete servisní zásahy a montáže všech těch drátů a bezdrátů, které se kolem toho motají, dostanete pěkně široké spektrum všeho, co Marketing collegium s.r.o. nabízí.

Zpět
 
Marcol - Marketing Collegium s.r.o.
Všechna práva vyhrazena © 2000-2005